Zdrowy tryb życia to bez wątpienia bardzo ważny aspekt funkcjonowania nowoczesnego człowieka. Warto w tym celu zaopatrzyć się w bieżnię, która nie tylko będzie sprzyjać uprawianiu sportu, ale również znajdzie swoje miejsce w każdej domowej aranżacji.

Sky Walk BE06 i BE08 to ultranowoczesne bieżnię, które będzie można kupić w Polsce już w czerwcu 2018 roku.

BE06 Sky Walk – lepszy start w przyszłość

Posiada intuicyjny system rozpoczynania treningu oraz nowoczesny system kontroli prędkości. Wystarczy wejść na pas bieżny, by włączyć ten niesamowity sprzęt. Kiedy znajdziemy się bliżej wyświetlacza, prędkość wzrośnie, natomiast bliżej tylnej części bieżni, prędkość się zmniejszy. Wyświetlacz informuje o dystansie, czasie treningu oraz ilości wykonanych kroków. Model jest bardzo cichy, poziom hałasu wynosi zaledwie 65dB.

Bieżnia BE06 Sky Walk, w przeciwieństwie do drugiego modelu BE08, nie posiada wbudowanej poręczy. Warto również zwrócić uwagę, że żaden z modeli nie ma wbudowanego komputera, ani podłokietników. Podstawa obu urządzeń jest lekka i bardzo ładnie wyprofilowana. Bieżnia w stanie rozłożonym w pozycji pionowej zajmuje zaledwie 0,06 m2 powierzchni, co czyni ją jedną z najmniejszych urządzeń tego typu na świecie.

Super nowoczesna bieżnia BE06 Sky Walk to technologia stworzona na miarę XXI wieku, która z powodzeniem może stać się atrybutem dbającego o siebie człowieka.
Niewielkie rozmiary bieżni umożliwiają jej łatwy transport i przechowywanie w dowolnym miejscu.

Bieżnia BE08 to technologia XXI wieku, nowoczesna, lekka i intuicyjna w obsłudze. Wykorzystując design nowoczesnych telefonów komórkowych, bieżnia została zaprojektowana w najbardziej eleganckiej formie, cienkiej podstawie z wbudowanym cyfrowym wyświetlaczem – bez górnej ramy, dużego komputera i podłokietników. Po pionowym postawieniu, bieżnia zajmuje jedynie 0,06m2 powierzchni. BE08 jest bardzo lekka i poręczna, co umożliwia swobodny transport oraz przechowywanie w dowolnym miejscu.