Rehabilitacja jest coraz częstszym działaniem na rzecz uzdrowienia osoby po kontuzji, bądź mającej problemy od urodzenia, które ma na celu usprawnienie jej i poprawienie komfortu życia w codziennych sytuacjach.

Leczymy ból towarzyszący Ci codziennie, jak i kontuzje najczęściej pojawiające się u sportowców.

Na naszej stronie athleticomed.pl/nasz-zespol/rehabilitacja-bydgoszcz możecie poznać fizjoterapeutów czy lekarzy pracujących z pasją i świetnym podejściem do klienta. Pomagamy wymagającym dzieciom, jak i dorosłym. Dzięki swojemu rzetelnemu i profesjonalnemu podejściu, budujemy swoją sieć stałych klientów, co raz przybywają nowi klienci „z polecenia”.

Rehabilitacja w Bydgoszczy staje się łatwiej dostępna dzięki coraz większemu zespołowi wykwalifikowanych specjalistów. W rehabilitacji dzieci wykorzystujemy metody Vojta, NDT Bobath oraz FITS.

Prowadzimy konsultacje neurologiczne oraz ortopedyczne dla dzieci, nie zamykamy się na samą fizjoterapię. Cały proces leczenia naszych pacjentów traktujemy bardzo kompleksowo – zlecamy zrobienie dodatkowych badań, zabiegów chirurgicznych w razie potrzeby. Zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta jest dla nas najważniejsze.

Nie spoczywamy na laurach – ciągle się dokształcamy, dlatego mogą Cię zaskoczyć coraz to nowsze metody leczenia urazów lub wad postawy, ponieważ regularnie uczęszczamy na szkolenia i wykłady w zakresie medycyny. Posiłkujemy się również literaturą naukową.

Rehabilitacja Bydgoszcz otwiera wiele możliwości odnośnie zdrowia nie tylko fizycznego, ale i psychicznego. Znajdziemy tu poradnię psychologiczną i psychiatryczną. Dzieci leczymy od 8 roku życia, każde leczenie dobieramy indywidualnie do potrzeb dzieci i młodzieży.

Aby rozpocząć swój proces leczenia, najpierw zgłoś się na konsultację z jednym z naszych specjalistów. On po obejrzeniu Twojej historii choroby oraz krótkiej rozmowie będzie wiedział co powinieneś robić dalej. Zostaniesz skierowany już na konkretny zabieg, ewentualnie nasz pracownik zleci Ci zrobienie kolejnych badań w celu stuprocentowego upewnienia się co Ci dolega.

Dbamy o komfort naszych pacjentów, dlatego możesz nam zaufać. Chronimy Twoje dane, więc na początku zostaniesz poproszony o wypełnienie ważnych formularzy dotyczących ochrony danych.

Dla naszych pacjentów dysponujemy siecią wifi, telewizją oraz wygodnymi siedzeniami w poczekalni.

Każdą wizytę i wszystkie Twoje wyniki badań zachowujemy w Twojej karcie, więc możesz mieć pewność, że mamy Twoją kompletną historię leczenia. Bardzo często szybka diagnoza i rozpoczęcie fizjoterapii może uchronić Cię od operacji i powikłań w przyszłości.