Narzędzia do manicure

0
2174

W jaki sposób zadbać o piękny wygląd swoich paznokci?

Każda kobieta pragnie pochwalić się pięknymi, kolorowymi i długimi paznokciami. Aby osiągnąć ten cel trzeba udać się do profesjonalnej firmy zajmującej się stylizacją paznokci oraz sprzedażą akcesoriów służących do stylizacji. Trzeba pamiętać, że samemu nie wykona się takiego „zabiegu”. Hurtownia La Diosa jest firmą, która oferuje stylizację paznokci przy użyciu profesjonalnych narzędzi i sprzętu wszystkimi obecnie dostępnymi na rynku metodami.

Oferta hurtowni jest bardzo bogata. Oferuje wszelkie narzędzia służące do stylizacji zarówno metodą żelową jak również akrylową oraz pełną obsługę profesjonalistów w konkurencyjnych cenach. Pamiętajmy, że tylko narzędzia najwyższej klasy i obsługa z doradztwem profesjonalistów to droga do sukcesu w stylizacji paznokci i osiągnięciu efektu pięknych dłoni.

 Jakich narzędzi do manicure używać?

Tylko tych z najwyższej półki, które oferują profesjonalne firmy zajmujące się stylizacją i używanych prze profesjonalny, przeszkolony i doświadczony personel. Oszczędzanie na jakości skutkuje nieprzyjemnymi konsekwencjami, taki jak : odpadaniem lakieru i jego nietrwałością oraz łamaniem się paznokci.

Jesteśmy wtedy sfrustrowani i zazwyczaj żałujemy, że nie skorzystaliśmy z profesjonalnej pomocy fachowców. Tak więc oszczędzać na własnej urodzi oczywiście nie warto dla tego oferta Firmy La Diosa jest świetną alternatywa dla kobiet z klasą, oferując doskonałe i profesjonalne usługi, doskonałymi narzędziami za rozsądną cenę.

     Oferta Firmy kosmetycznej

Hurtownia kosmetyczna „La Diosa” oferuje pełen zestaw profesjonalnych narzędzi do manicure i pedicure paznokci. Są to wszelkiego rodzaju lampy UV i UV/LED służące do lakieru hybrydowego i żelowego, lampy stojące kosmetyczne, frezarki, pochłaniacze pyłu, podgrzewacze do wosku oraz zestawy do stylizacji paznokci wraz z lampą.

W „La Diosa” salony kosmetyczne znajdą szeroki wybór lamp UV i innowacyjnych lamp UV/Led do utwardzania paznokci. Oferta skierowana jest nie tylko dla osób indywidualnych lecz także dla kosmetyczek, które wykonują zabiegi zarówno stacjonarnie, w swoim zakładzie kosmetycznym jak również z dojazdem do domu klienta.

Wszystkie rodzaje lamp UV i UV/LED doskonale utwardzają lakier nałożony zarówno metodą żelową jak również akrylową, świetnie utwardzają lakier hybrydowy i żelowy. Wszelkiego rodzaju mini frezarki automatyczne posiadające dużą ilość obrotów wspaniale szlifują i polerują paznokcie. Dla kosmetyczek, które zawodowo zajmują się stylizacją paznokci bardzo przydatne będą mini zestawy do stylizacji składające się z lampy LED, removera, cleanera, bazy po lakier, topu, wacików, pilnik banan, pilnik prosty, radełko do odsuwania skórek, formę do przedłużania paznokci, szczoteczkę do czyszczenia płytki paznokcia oraz lakieru hybrydowego w kolorze do wyboru.

Sprzęt do manicure i pedicure

Dodatkowo do zestawu dołączone są naklejki wodne do ozdoby paznokci oraz bardzo modna folia do wykonywania paznokci z efektem popękanego szkła. Podgrzewacze do wosku zarówno w puszce jak i w rolce będą bardzo przydatne w pracy zawodowej kosmetyczki. trzeba pamiętać, że tylko profesjonalizm pozwoli nam na wykonanie pięknych i niepowtarzalnych paznokci i co za tym idzie satysfakcję klientek.

Podczas frezowania paznokci dochodzi do powstawania pyłu, który unosi się w powietrzu i trafia do płuc. Dlatego niezbędny w pracy jest pochłaniacz pyłu również dostępny w ofercie Firmy. Oczywiście nie obejdziemy się od podstawowych narzędzi takich jak: radełka, cążki, nożyczki, obcinacze, klamry do pedicure, zaciskarki i tarki.

     Gdzie wykonać zabieg stylizacji naszych paznokci?

Na jakości i profesjonalizmie nie warto oszczędzać, gdyż tylko przy pomocy profesjonalistów i oferowanych przez nich profesjonalnych narzędzi osiągniemy efekt pięknych paznokci. Każda kobieta marzy o zadbanych dłoniach , które są jej wizytówką, więc naprawdę warto udać się do profesjonalnego salonu jakim jest Firma „La Diosa” aby wykonać zabieg pielęgnacji, zarówno manicure lub pedicure.

Również kosmetyczki zawodowo zajmujące się stylizacją mogą skorzystać z bogatej ofert Firmy i zakupić wysokiej jakości, profesjonalne urządzenia do pielęgnacji i upiększenia paznokci klientek. Każda kobieta wie o tym, że jej paznokcie, zarówno u rąk  jak również u stóp świadczą o jej klasie, wspaniale upiększają wygląd i świadczą o jej pozycji społecznej.

Źródło: http://duo-med.pl/category/zdrowie/