Można by przyjąć założenie, że czas dla aktywnych dzieli się na epokę bielizny termoaktywnej i czarną dziurę przed. Nie bez przyczyny po tego rodzaju „drugą skórę” sięgają nie tylko wyczynowi sportowcy, ale również amatorzy czy po prostu ludzie uwielbiający komfort. Cała idea bierze się oczywiście z potrzeby zapewnienia ciału komfortowych warunków w ekstremalnym środowisku, ale tak naprawdę idealnie sprawdza się również w miejskiej dżungli. A oprócz tego, że bielizna termoakywna Bodydry jest komfortowa, to na dodatek świetnie wygląda i podkreśla kształt ciała.

Jak to się robi?

Bielizna termoaktywna to obowiązkowy element w garderobie każdego sportowca – zarówno amatora sportów letnich, jak i zimowych. Niezwykle praktyczna, wykonana z oddychających tkanin skutecznie chroni przed utratą ciepła i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Dzięki temu nawet przy dużym wysiłku można czuć się naprawdę komfortowo. Dzięki zastosowanym materiałom najnowszej generacji i płaskim elastycznym szwom bielizna idealnie przylega do ciała, nie obciera i jest niezauważalna pod ubraniem.

Ciało na miejscu pierwszym

Produkcja nowoczesnej bielizny termicznej wykorzystuje najlepsze właściwości nowoczesnych materiałów takich jak włókna polipropylenowe, poliamidowe i poliestrowe, wiedzę na temat anatomii człowieka oraz ciekawe wzornictwo. To wszystko powala https://www.bodydry.eu/ stwarzać nieprzeciętne projekty dopasowane do cieplnej mapy ciała. Zgodnie z nią wyznaczone są strefy termiczne, które podlegają zwiększonej wentylacji. A tym samym szybszemu odprowadzaniu wody. Strefy o zwiększonej elastyczności pomagają wykorzystać naturalną energię ciała, poprawić siłę mięśni i uwypuklić zalety wysportowanej sylwetki.

Specjaliści z różnych branż pracują nad stworzeniem jak najlepszej bielizny, która będzie zachowywała się jak druga skóra, biorą pod uwagę motorykę ciała i jego uwarunkowania. Zastosowane technologie zmniejszą siłę napięcia mięśni szczególnie w czasie i po treningu, a tym samym pozwalają ciału na szybszą regenerację. Dzięki specjalnym uciskom w konkretne partie poprawia się ukrwienie organizmu oraz procesy metaboliczne.

Kolekcje dostępne na https://www.bodydry.eu/sklep dedykowane są konkretnym aktywnościom takim jak bieganie, fitness, narty czy wspinaczka. Ale doskonale sprawdzą się jako bielizna pod specjalistyczne ciuchy motocyklowe lub czasie trekkingu. Tak na dobrą sprawę jest idealnym pomysłem na codzienne spacery szczególnie przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych.