Nasz sklep piłkarski Futbolsport.pl jest miejscem, w którym można nabyć nie tylko obuwie do grania w piłkę nożną. Wszyscy, którzy są zainteresowani tą dyscypliną sportu, znajdą tutaj coś dla siebie. W naszej ofercie jest największy, możliwy wybór sprzętu.

Popularne „halówki” – co wybrać?

Nasi pracownicy w punkcie stacjonarnym chętnie doradzą w wyborze najlepszej opcji. W naszym sklepie znajdziesz piłkarskie obuwie takich renomowanych firm, jak Nike, Puma, Adidas, Umbro, Kappa oraz innych. Tworzymy najlepszy sklep piłkarski. Poznań jest miastem, gdzie mamy swoją siedzibę. Jeśli znajdziesz się u nas, możesz liczyć na fachowe doradztwo ze strony naszych konsultantów, którzy na piłce nożnej znają się jak mało kto. Sprzęt nabędą u nas zarówno profesjonaliści, którzy na co dzień trenują i uprawiają futbol, jak i amatorzy, którzy od czasu do czasu zakładają „korki” do gry. Obuwie do piłki nożnej zostało podzielone na kilka kategorii. Są to buty piłkarskie halowe, buty treningowe na sztuczną murawę, profesjonalne buty treningowe, jak i do rozgrywania meczów na naturalnej nawierzchni. Nasz sklep to fachowe doradztwo pracowników, szeroki asortyment oraz konkurencyjne ceny. Zaopatrują się u nas najlepsi.  Swoją ofertą chcemy zachęcić nie tylko dorosłych, ale i młodzież do uprawiania tego najbardziej popularnego sportu na świecie, jakim jest piłka nożna.

Dobrej jakości obuwie

Naszym głównym celem jest dopasowanie buta dla gracza, aby posiadał on jak największy komfort podczas rozgrywania meczów, w każdych warunkach, na każdej nawierzchni. W naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie buty piłkarskie halowe najlepszych producentów, które odznaczają się doskonałą, jakością i wykonaniem z najlepszych materiałów. To wysoce zaawansowane obuwie, które jest projektowane przez zespoły naukowców, w porozumieniu z najlepszymi graczami na całym świecie. Powoduje to, że finalny produkt jest chętnie kupowany przez zawodników rozsianych po całej kuli ziemskiej.

Prócz butów piłkarskich halowych sprzedajemy także piłki, które są przeznaczone do gry na asfalcie – street footballu, gry halowej, oraz piłki oficjalnie dopuszczone do meczów piłkarskich. Zajmujemy się sprzedażą piłek kolekcjonerskich. Kto nie chciałby grać piłką używaną w finale Ligi Mistrzów? W sklepie FutbolspoFutbolsport.plrt.pl macie Państwo możliwość nabycia właśnie takich produktów za rozsądną cenę. Fani zagranicznych klubów piłkarskich mają szansę nabyć oryginalne koszulki meczowe i akcesoria klubowe, takich zespołów jak: FC Barcelona, Real Madryt, Manchester United czy Bayern Monachium, gdzie gra nasz super piłkarz – Robert Lewandowski. Oprócz koszulek, dostępne są szaliki, proporczyki, czapki oraz inne rzeczy związane z danym klubem. Na nasz asortyment składają się komplety bramkarskie tj. bluzy i getry, akcesoria treningowe – pachołki, znaczniki, siatki bramkarskie i inne sprzęt. Posiadamy także odżywki dla sportowców i napoje izotoniczne. Działamy od niedawna, ale przywiązujemy dużą wagę do poprawnej relacji z Klientami, jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.