Kobiety przywiązują bardzo dużą wagę do zdrowego stylu życia, utrzymania zgrabnej, atrakcyjnej sylwetki, samorozwoju i ciągłego pokonywania własnych granic. Z tego powodu, sport stał się dla wielu z nich nieodłącznym elementem życia. Poranny jogging świetnie wpływa na kondycję i wytrzymałość, poprawia pracę serca, wyrównuje ciśnienie, a dodatkowo pozwala odnaleźć wewnętrzną harmonię i zacząć dzień z dawką nowej, pozytywnej energii. Aby jednak w czasie biegu nie stracić rachuby czasu, warto mieć ze sobą funkcjonalny, sportowy zegarek, tym bardziej, że jego możliwości znacznie wykraczają poza zwykłe wskazywanie godziny.

Zegarki do biegania dla kobiet od Casio 

Pośród wielu sportowych modeli, na uwagę zasługują damskie zegarki Casio do biegania. Zostały one stworzone specjalnie z myślą o biegających Paniach. Charakteryzuje je ciekawy, sportowy a jednocześnie kobiecy design, szeroka gama kolorystyczna oraz funkcjonalność. Model Casio Baby-G BGS-100-7A2ER to zegarek ze stoperem i krokomierzem, który umożliwia jednoczesny zapis przebytej trasy i spalanych kalorii. Dodatkowo, posiada on podświetlenie LED, pozwalające na szybkie odczytanie godziny nawet w czasie treningów odbywających się po zmroku oraz możliwość ustawienia 5 alarmów dziennie. Model ten został wyposażony w system zabezpieczeń G-Shock, który czyni go bardzo wytrzymałym i odpornym na uszkodzenia. Ciekawe wzornictwo i różnorodność kolorystyczna powoduje, że każda kobieta znajdzie wariant idealny dla siebie. W ofercie niezawodnej japońskiej marki Casio można znaleźć wprost idealne zegarki do biegania z rozbudowaną funkcjonalnością!

Uwagę przykuwa choćby zegarek do biegania Casio ProTrek PRG-300-1A4ER idealny dla kobiet uprawiających jogging. Został on wykonany z tworzywa sztucznego i wyposażony w cyfrowy wyświetlacz. O jego funkcjonalności świadczy wbudowany datownik, timer, stoper, czy wskaźnik poziomu baterii. Dodatkowo, posiada przydatny w czasie biegów w terenie wysokościomierz, termometr i barometr. Podświetlenie Illuminator będzie dużym udogodnieniem dla wszystkich osób, lubiących trenować w późnych godzinach wieczornych, a odporność na niskie temperatury pozwoli na bezpieczne korzystanie z zegarka nawet zimą. Oprócz funkcjonalności, przyciągająca jest także jego wyjątkowo kobieca, czarno-różowa stylistyka.

Damskie zegarki sportowe Timex

Aktywnym kobietom z pewnością przypadną do gustu również zegarki do biegania od marki Timex. Wśród nich, na wyróżnienie zasługuje model T5K783. Został on wyposażony w datownik, timer pozwalający na dokładny pomiar czasu, stoper oraz niezwykle przydatny dla biegaczy licznik okrążeń. Posiada również podświetlenie i możliwość ustawienia 3 alarmów dziennie. Dużym atutem tego modelu jest jego niska cena, idąca w parze z dobrymi parametrami technicznymi. 

Wybierając zegarek do biegania warto zwrócić uwagę również na model TimexTW5M07000. On także posiada takie udogodnienia jak stoper, timer, czy licznik okrążeń, a dodatkowo cechuje go nietypowy, świeży i bardzo dziewczęcy design. Różowa kolorystyka w połączeniu ze znajdującym się na pasku kwiatowym wzorem z pewnością przypadnie do gustu wielu kobietom. Jego niewielkie kształty oraz wykonany z kauczuku pasek powodują, że dobrze dopasowuje się nawet do drobnego nadgarstka, dając swobodę noszenia w czasie joggingu.

Zegarek dla aktywnych biegaczy od Suunto

Model Suunto SS022674000 to zaawansowany technologicznie, profesjonalny zegarek dla sportowców. Jego wielofunkcyjność docenią amatorzy wielu dyscyplin, również biegania. Posiada wygodny dotykowy ekran, a jego pasek został wykonany ze świetnie sprawdzającego się w czasie aktywności fizycznej silikonu. Wyposażony został w stoper, licznik okrążeń i pomiar prędkości, które umożliwiają porównywanie uzyskanych wyników. Kompas, GPS i wysokościomierz przydadzą się w czasie biegów w terenie, a Bluetooth pozwoli na nawiązanie bezprzewodowego połączenia z telefonem i zdalne sterowanie nim. Za pomocą zegarka można również zmierzyć tętno w trakcie lub po wysiłku fizycznym. Służą do tego wbudowany pulsometr oraz specjalny pas, zakładany na klatkę piersiową, kompatybilny z większością urządzeń treningowych. Model ten został także wyposażony w aplikację Suunto Movescount App, dzięki której w łatwy i szybki sposób można podzielić się swoimi sportowymi osiągnięciami z innymi miłośnikami aktywności fizycznej. Może to być doskonałym sposobem na wzajemną mobilizację i motywowanie do osiągania coraz lepszych wyników. Dużym atutem zegarka Suunto jest również jego design. Sportowy styl, w połączeniu z efektownym wykończeniem i srebrno- różową kolorystyką przyciąga wzrok i powoduje, że model ten, oprócz doskonałego, treningowego gadżetu staje się również ozdobą i świetnym uzupełnieniem każdej, sportowej stylizacji.