Wybór najbardziej pasujących perfum to bardzo wymagające zadanie, które często wymaga wielu godzin poszukiwań. Na szczęście dzięki informacjom dostępnych w internecie, klienci mogą podejmować znacznie lepsze decyzje. Przedstawiamy więc jedne z popularniejszych perfum, które charakteryzują się bardzo ciekawym kwiatowo-owocowym zapachem. Mowa o Moschino Funny, czyli perfumach od włoskiego domu mody Moschino.

Moschino Funny – niezapomniany zapach ze słonecznych Włoch

Moschino Funny to kwiatowo-owocowe perfumy stworzone dla pań, które nie boją się wyzwań i dążą do beztroskiego życia pełnego zabawy, szczęścia i ryzyka. Perfumy trafiły do sprzedaży w 2007 roku i bardzo szybko zdobyły serca klientów z całego świata. Woda toaletowa Moschino Funny to pierwszy krok do łobuzerskiej zabawy i niesamowitego rytmu życia. Dzięki niej można dać się porwać pozytywnym emocjom, radości i dobremu nastrojowi. Damskie perfumy  Moschino Funny są pełne witalności i zabawy. Sprawia to, że spodobają się wszystkim, kochającym zabawę i cieszącym się życiem. Można je stosować zarówno na specjalne okazje, jak i w życiu codziennym, ponieważ ich woń zachwyca w każdej sytuacji.

Dom mody Moschino wywodzi się ze słonecznych Włoch, gdzie początkowo działał w branży odzieżowej. Z czasem jednak podobnie jak wiele innych domów mody, firma Moschino rozpoczęła działalność na rynku perfum. Perfumy Moschino ciesz się doskonałą opinią wśród klientów, ponieważ zawsze są kojarzone z najwyższą jakością i intrygującym zapachem. Damska woda toaletowa Moschino Funny idealnie przedstawia nieco humorystyczny styl, który od lat charakteryzuje perfumy od Moschino. Perfumy Moschino Funny były zaprojektowane przez Antoine Maisondieu jako lekkie połączenie zabawnych nut kwiatowych i owocowych. W sprzedaży znalazły się po raz pierwszy w 2007 roku. Perfumy damskie Moschino skierowane są przede wszystkim do kobiet młodych, które czują, że ich życie się dopiero zaczyna, a beztroska i szaleństwo są ich wiernymi kompanami, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystały z nich nieco starsze panie, które w sercu wciąż czują się młode.

Moschino Funny – jak pachną perfumy?

Nuta głowy, która jest wyczuwalna na początku po zastosowaniu perfum, łączy w sobie aromaty czerwonej porzeczki, gorzkiej pomarańczy i pikantnego, różowego pieprzu. Następnie, kiedy zapach zmienia się z nuty głowy w nutę serca, można wyczuć magiczne kwiatowe nuty jaśminu, fiołka i piwonii. W nucie bazy znajdują się z kolei następujące aromaty: piżmo, mech, cedr oraz bursztyn. Perfumy Moschino to prawdziwa bomba energetyczna. Charakteryzują się świeżością i symbolizują szaleństwo i gotowość na podejmowanie ryzyka w każdej sytuacji. Perfumy dla kobiet Moschino Funny sprawiają, że każdy, nawet najbardziej pochmurny dzień rozpoczynamy z uśmiechem na twarzy, a bogactwo pozytywnych emocji, które są wraz z nimi przekazywane, zaraża każdego, kto wczuje się w tę niezwykłą esencję. Perfumy damskie Moschino można nosić na co dzień. Najbardziej pasują jednak latem i wiosną. Dużą zaletą perfum jest także bardzo stylowy flakonik z jasnym wykończeniem.