Bieżnia Xiaomi Walkingpad K12 – bądź aktywny w czasie home office

0
1719

Home office dla wielu osób trwa już ponad rok. Każdy z nas zauważył pozytywne aspekty pracy z domu, ale także te negatywne. Do tych drugich z pewnością należy brak ruchu. O wiele łatwiej jest pozostać w formie, gdy możemy regularnie spacerować, odwiedzać siłownię, chodzić na basen. Obecnie dostęp do większości z tych aktywności jest ograniczony. A przecież, aby pozostać w formie i ograniczyć ryzyko różnych chorób czy schorzeń, człowiek musi się ruszać. 

Wyjściem z takiej sytuacji są nawet najprostsze aktywności – jak, chociażby chodzenie. A chodzić możesz w… domu! Tak, jest możliwość, abyś połączył pracę zdalną z aktywnością fizyczną. Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest bieżnia Xiaomi Walkingpad K12. 

Dlaczego warto kupić bieżnię Xiaomi Walkingpad K12?

Odpowiednia dawka ruchu jest niezbędna, by utrzymać nasze zdrowie w normie, uniknąć chorób i nieprzyjemnych dolegliwości. Spędzanie wielu godzin przed biurkiem w pozycji siedzącej nie służy nikomu – nasz układ kostno-mięśniowy po prostu nie jest do takiej postawy stworzony. Bieżnia Xiaomi Walkingpad K12 pozwoli Ci rozwiązać ten problem.

Dzięki bieżni jesteś w stanie pracować i ćwiczyć jednocześnie. Jeśli wybierzesz wolne tempo, nie zmęczysz się, więc możesz brać udział w wideokonferencjach, rozmawiać z klientami czy współpracownikami. Wystarczy odpowiednio zaaranżować miejsce pracy. 

Jak wykorzystać bieżnię Walkingpad do ćwiczeń w czasie pracy

Pierwszym krokiem jest odpowiednie przygotowanie stanowiska. Bieżnia jest bardzo lekka i wygodna, dlatego można ją swobodnie przestawiać. Bardziej komfortowo będzie Ci jednak zaaranżować konkretne miejsce. Na szczęście wymiary urządzenia (po rozłożeniu) to tylko 1,48 metra długości na 0,792 metra szerokości. 

Gdy już ustawisz bieżnię w wygodnym miejscu, przygotuj stanowisko pracy. Wybierz wysokie biurko do pracy na stojąco, komodę lub szafkę – cokolwiek, co będzie stabilne oraz odpowiedniej wysokości. Ustaw laptopa, włącz bieżnię i zacznij ćwiczyć!

Pozostałe zalety bieżni Xiaomi Walkingpad K12

Bieżnia nie tylko ułatwi Ci utrzymanie lub odzyskanie formy i to w czasie pracy. Urządzenie posiada dwa tryby – marszu oraz biegu (odpowiednio maksymalna prędkość wynosi 6 i 12 km/h). Dzięki temu możesz używać jej w czasie pracy, ale także po – na treningu cardio. 

Bieżnia jest ultracienka – po złożeniu ma bowiem zaledwie 14 centymetrów wysokości. Możesz ją przechowywać pod kanapą czy łóżkiem, tak aby nie zabierała miejsca. Dodatkowymi zaletami jest możliwość połączenia urządzenia z aplikacją,  w której możesz śledzić swoje osiągnięcia, wygodny pilot do sterowania oraz podstawa wyposażona w rolkę, dzięki której bez wysiłku przestawisz urządzenie w inne miejsce. 

Bieżnia Xiaomi Walkingpad K12 to idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która mimo pracy zdalnej chce zadbać o swoje zdrowie. Jej wygodna i lekka konstrukcja, niewielkie wymiary oraz wielofunkcyjność sprawiają, że to urządzenie jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich, pragnących pozostać fit, mimo home office.